
Creativity/Sustainability/Versatility
Tower Gardens with Integrated Math, Science and Nutrition Curriculum (PreK-12th)
-
Flex Tower Garden
Vendor:Includes Educational MaterialsRegular price $1,035.00 USDRegular priceUnit price / per -
Flex Tower Garden with Indoor Grow Lights
Vendor:Includes Educational MaterialsRegular price $1,345.00 USDRegular priceUnit price / per -
Home Tower Garden
Vendor:Includes Educational MaterialsRegular price $988.00 USDRegular priceUnit price / per -
Home Tower Garden with Indoor Grow Lights
Vendor:Includes Educational MaterialsRegular price $1,297.00 USDRegular priceUnit price / per

Get Creative
Exploring through culinary arts and hands-on learning.

Get Creative
Exploring through culinary arts and hands-on learning.
1
/
of
2
Customer Reviews
1
/
of
3
Resources & Support for Home Education
-
Growing Hope From Home
Rest assured, with all the resources provided on my landing page and my ongoing support, you'll be fully equipped to ensure a successful and engaging home education experience with Tower Garden